Шик Велосипед Бел MTB Патот Електронски Гласно Велосипед Рог Велосипедизам Handlebar Алармот Ѕвони
Новак - 15 %

Шик Велосипед Бел MTB Патот Електронски Гласно Велосипед Рог Велосипедизам Handlebar Алармот Ѕвони

Достапно за нарачка
DEN 96.48
DEN 82.00
Достапност:

Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Тип : Бел Материјал : Пластични Звук Испуштаат : Над 90d B Powered by : 2 x AAA Батерија (не се вклучени) Карактеристики : 360°Ротирачки Степен, Дожд-доказ Велосипед Бел Повод : Секојдневниот Велосипедизам Употреба, Велосипед Патување, Велосипедизам, Подарок за Пријатели Погоден за Велосипед Handlebar Дијаметар : 2cm-2. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ние ќе не вратат шип нг трошоци за одбиени пратки.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. >>Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ) 4.) Големина : 6. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа". Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! >>Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.) Пакетот Вклучува : 1 x Велосипед Handlebar Бел >>Превозот : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ви благодарам многу!!! ^-^ Корисни Велосипед Бел MTB Патот Електронски Гласно Велосипед Рог Велосипедизам Handlebar Алармот Ѕвони Овој велосипед бел е brandnew и направен од високо-квалитет на пластика, со испуштаат звук над 90d B. Ве молиме имајте во предвид та т купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Тоа е доволно гласно за да се извлечат луѓето внимание на улица и да ја одржувате вие или другите од опасност од ѕвони на овој велосипед бел. Земавме овие фотографии од самите себе. Со 360°ротирачки планината, тоа е погоден за повеќето велосипеди, и лесно да се инсталира. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.

За производот

Бренд Име:
циклус зона
Тип:
Електрични Рог
Големина:
6.8cm x 4.5cm x 5.2cm/2.68''x 1.77''x 2.05'' (Approx.)
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
TX014
сертификација:
CCC

Избор на клиент