Моден Дизајн Унисекс Види Мажи Жени Кожа За На Рака Функција Равенката На Моделот Секојдневен Кварц Рачен Часовник Студентите Елегантен Часовник
Новак - 7 %

Моден Дизајн Унисекс Види Мажи Жени Кожа За На Рака Функција Равенката На Моделот Секојдневен Кварц Рачен Часовник Студентите

Достапно за нарачка
DEN 352.80
DEN 328.00
Достапност:


Внимание :
1)За Русија пријатели , ве молиме оставете ги вашите име и презиме ,како што се вашата фамилија име и даде име .Или на вашите производи може да се врати поради недостаток на полно име ,ви благодариме за соработката !
2)Квалитетот е апсолутно загарантирани,големопродажната цена се разумни, голем број на позитивно.
3)Добредојдовте да контактирате со производителите и колегите анкета,на примерок обработка и следен сингл, голема количина на Cong.
Функција
Пол : Мажи жени
Стил : Случајни мода
Карактеристики : кул да се види
Пакет Содржина : 1 X Види

За производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
18mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Dial Дијаметар:
40mm
Пол:
љубителите'
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
Finda
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Број На Модел На:
mimi23111-qw
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Дисплеј Тип:
Покажувачот на
Применливи Луѓе:
Двојки

Избор на клиент