Vnox Црна Плетенка Мулти-Слоевите Кожа Хривнија Рок Пердув Дизајн Шарм Синџир 8.6
Новак - 30 %

Vnox Црна Плетенка Мулти-Слоевите Кожа Хривнија Рок Пердув Дизајн Шарм Синџир 8.6

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 168.00
Достапност:


ПРОИЗВОД ВОВЕД
1.Материјал : не 'Рѓосувачки Челик, високо отпор да' рѓа, корозија и tarnishing,Анти-алергија, метални избор на висок квалитет на накит
2.Црна Кожа Пол Мажи Накит .
3.Пердув Шарм Кожа Нараквица.
4. Должина : 22cm
5.Следење на информации avaible да се осигура вашата пратка, до 30 дена гаранција за враќање на парите.
ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ
СЕ ВРАТИ И НАПЛАТА
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
SGS СЕРТИФИКАТ
ЗА VNOX НАКИТ
VNOX е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна.

За производот

Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Обликотшема:
Пердув
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Лесно-кука
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Број На Модел На:
Vnox-BL-054
Пол:
Мажи
Бренд Име:
VNOX
Материјал:
кожа
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Панк
Должина:
22cm
Материјал:
Brdided Кожа
Функција:
пердув шарм
Повод:
Секој Ден,На Улица,Лица,Коктел
Услугата За Гаранција:
30-дена Парите Назад

Избор на клиент