Три Боја Мода 316L не ' Рѓосувачки челик накит Прстен Природни Школка Свадба Прстени за Жени
Новак - 15 %

Три Боја Мода 316L не ' Рѓосувачки челик накит Прстен Природни Школка Свадба Прстени за Жени

Достапно за нарачка
DEN 287.52
DEN 244.00
Достапност:


Кинески новогодишните празници се 7-ми февруари-24.ние прифаќаме нарачки во празници.ние ќе брод на цел еден по еден по 25 февруари.ви благодариме за вашиот understading.
ИЗВЕСТУВАЊЕ : /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Пошта се без следење на број.тоа не може да се провери информациите кои онлајн!Ако ви треба брза испорака,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кога ќе се направи нарачка!ви благодарам многу!
1,Цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(без следење на број).
2,Ред
3,Цел>$250,бесплатен превозот преку ЕМС DHL FEDEX UPS или ТНТ.

За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
6mm
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Monla
Материјал:
Никој
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Објектот нема:
CH1105

Избор на клиент