Еднаш одамна Decal Книга Агол Цитат Винил Ѕид Налепница Y170706
Новак - 5 %

Еднаш одамна Decal Книга Агол Цитат Винил Ѕид Налепница Y170706

Достапно за нарачка
DEN 240.00
DEN 228.00
Достапност:


Еднаш одамна Decal Книга Агол Цитат Винил Ѕид Налепница Y170706
големина
S 29 х 16 cm
М 57 x 31 cm
L 126 х 70 см
Discription
Материјал : Еколошки ПВЦ
Заврши ефект : Како се покаже слика
Функција
1, Договор за декорација. Одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, плакар, пластични
2,Лесен за употреба и отстранување
водоотпорен материјал,двојно страна на визуелни модели
3,Животот водоотпорен
4,Модерен дизајн и висок квалитет
Ние сме мило да ви помогне со било прашање!
СЦЕНА ВОВЕД
За испорака во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји) Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Кина пост воздух mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide Информации : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус обезбеди Следење на Број, кои Само може да се следи во Кина. Ако ви е потребна за Следење на Број што може да се следи во вас локалната земја, ве молиме Изберете Превозот од Кина Пост Воздух Mail Регистриран.
epacket : 10-20 дена .
експрес : 5-10 дена.(емс 10 -20 дена)
Враќање & Наплата
Ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас,ние ќе се многу среќни да ги реши вашите секој прашања
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Feeback е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
МЕГИ НАЛЕПНИЦА Добредојдовте на Вас

За производот

боја:
Црна, Сина, Сива, Розова, Бела
Големина:
57X31CM, 29X16CM, 126X70CM
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
Y170706
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
DICHOD
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package

Избор на клиент