Електрични апсорбира пиштол S-995A Електрични Desoldering Топол Воздух Пиштол Desoldering Пумпа за Лемење Железо 110v/220v 100W

Електрични апсорбира пиштол S-995A Електрични Desoldering Топол Воздух Пиштол Desoldering Пумпа за Лемење Железо 110v/220v 100W

Достапно за нарачка
DEN 5439.84
Достапност:


Спецификации :
Овој пиштол е многу лесно за вас да desoldering и отстрани лемење. Овој уред е 2 во 1 единица, вклучувајќи лемење железо и desoldering вакуум пумпа. брза греење функција, греење за една минута до 350 целзиусови Степени стабилна работна температура и моментален температура функција, погоден за континуирана употреба складирање калај цевка со топлина-отпорни стакло, лесно демонтажа за лесно чистење
Млазницата Големина : 1.2 mm
Tempeture : 350 - 450
Answer : ___________________________ Note :

Ако имате било каков проблем ,ве молиме да бидат слободни да контакт .
ако ви треба 110v ,ве молиме контактирајте со нас да се промени износот за вас .
ви благодарам многу.

За производот

боја:
220V, 110V
Бренд Име:
YunlinLi
Излезна Температура:
/
Излезна Моќност:
220v /110v (110v треба да додадете 20usd )
Температурата Стабилност:
/
Број На Модел На:
S-995A
Текст Voltagle:
100W
Димензии:
/

Избор на клиент