BENRO S8 Видео Главата S Серија Професионални Видео Главата QR13 Брзо Ослободување Плоча За HDV Фотографи Max Вчитување 8kg
Новак - 48 %

BENRO S8 Видео Главата S Серија Професионални Видео Главата QR13 Брзо Ослободување Плоча За HDV Фотографи Max Вчитување 8kg

Достапно за нарачка
DEN 27106.08
DEN 14095.00
Достапност:


5
Постојат два вида на дел S8 долната страна форми, S8 е рамен, S8 B со 75mm топката сад
на дното ,Купување ве молиме оставете порака која видови сакате?

За производот

Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
S8
Бренд Име:
Benro
is_customized:
Yes

Избор на клиент