Новороденото бебе Облека rompers еден-парче густа маскирани топло во есен зима romper животен стил Totoro за девојка момче
Новак - 65 %

Новороденото бебе Облека rompers еден-парче густа маскирани топло во есен зима romper животен стил Totoro за девојка момче

Достапно за нарачка
DEN 1649.76
DEN 577.00
Достапност:


Различни мајки се овозможи истиот љубов кон своите деца.
Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 работен ден по расчисти исплата.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Да Russion : e Packet испорака од Кина (10 до 30 работни дена)
2. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или други превозот начин.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 20-60 работни дена по превозот. Бразил е потребно повеќе време за 50-90business дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Ако не примате стоката за време нашето ветување време,немојте да се отвори спорот и контактирајте со нас навремено.Како што може да се сретне во исклучителни околности, како празник,лошите временски услови ,промена на политиката,далечно место,итн.Ние ќе ви помогнеме да го провери и ќе им даде целосна наплата ако не се парцела конечно.
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
Работно време :
Ние работиме од понеделник до сабота,ако имате било какви прашања надвор од нашата работното време,ве молиме да ни остават massange,ние ќе ви одговори веднаш откако ќе се врати на работа. Или можете да контактирате со нас за време на нашиот работното време,можете да добиете promt одговор.
Пекинг Време 08 : 15-17 : 45
Њујорк Време 19 : 15-04 : 45
Мелбурн Време 11.15-20 : 45
Лондон Време 00 : 15-09 : 45
Имајте пријатен шопинг во нашата продавница!

За производот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Бренд Име:
Discoball
Материјал Состав:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
58560-58580
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс

Избор на клиент