1W Флексибилни Цевки Led Ноќни Ѕид Светлина Затворен Со Plug AC85-265V

1W Флексибилни Цевки Led Ноќни Ѕид Светлина Затворен Со Plug AC85-265V

Достапно за нарачка
DEN 345.60
Достапност:


"Кликнете подолу за"нова пристигнување светлина со двојна боја temprature
Опис
Влезен напон : AC85-265 V
Флексибилни цевки : може да се OEM 10-100cm било должина со различни цена
Телото боја : сребрена
Приклучок;со ЕВРОТО,САД,велика БРИТАНИЈА,АУ приклучокот според клиент бара, pls комуницира со нас пред да нарачате! Ова е многу важно!
Моќност : 1 W
Зрак агол : 30degree
Жица должина : 2m
Emitte боја : бела 6000-6500k) (/топло бела( 3000-3200k)
1 W Алуминиум Led Gooseneck Читање Светлина Ѕид Монтирани Факултативна Switch Led Затворен Ѕид Lamps3hotel соба led читање светлина,gooseneck ноќни led ѕид светлина,покрај led читање светлина,ноќни ѕид светилка со led,3w ѕид led читање светлина Morden Morden Descrip This
Ние може да OEM било кој тип светилки со различни подрумот и светлината главата ако може да ми покаже сликата што сакате!
Функција
1. висок квалитет led чипови, обезбеди ниска распаѓање, светла леснотија, висок CRI/РА
2.постојан струја возачот снабдување постојан струја и напон.
3.чист алуминиум за домување снабдување со добра топлина мијалник,bended лесно, снабдување со 360 степени на ветер дури и осветлување
4.различни светла боја е за опции, бела , топло бела, црвено..
5.различни gooseneck должина : 20cm,30cm,35cm,40cm,45см,50cm,60cm,70cm..
6.можат да работат на висока температура без штета, посебно одговараат за затворен простор, ѕид,контра, случај, кабинет
7.може лесно да се инсталира или отстрани.нераскинлива
8. LED работа во safe ниска струја и низок напон, безбедно за човекови оперативен.
9.производ на зелена заштита на животната средина, не ултравиолетова и инфрацрвена светлина, не произведува зрачење.Не содржи штетни елементи како што се жива и олово, погоден за рециклирање
Испорака :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
Гаранција :
1 месец замена,2 година поправка
Се Враќа/Реконструкција/Размена :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. И, исто така, се врати на точка мора да биде во оригиналниот пакет ситуација која нема да влијае на нас продаваат тоа повторно. Во меѓувреме , мора да се обезбеди следење на број
2. Откако ќе ги примите враќа објект, кој е во оригиналниот ситуација, ние ќе рефундирање на дека вкупниот износ.
3.Откако на вашиот примите објект , и не ми се допаѓа ,можете да сугестија размена ,но вториот пост полнење сопствена на купувачот.
Повратни информации :
Вашиот позитивен фидбек ќе биде добредојдена и ценета!
Pls контактирајте со нас пред да се даде негативна повратна информација.
Повеќе попуст ако рефус количество ,добредојдовте контакт skype : apple189564
Ако треба прилагодено подрумот, контактирајте слободно!
Фабриката покажува
Енергија Led Претпријатие, е заштеда на енергија животната средина-заштита светла производство. Ние сме главно за производство на пријателска животна средина производи, и се обидуваме се потрудиме да се направи тоа се познати меѓу илјади домаќинства. Моќ чекор во заштеда на енергија и животната средина-заштита осветлување поле, како гест на високо почетокот и голем скок, а потоа главно фокусирани на LED осветлувањето, и постепено се развива во оваа област.

За производот

Абажур Боја:
Сребрена, Црна
Wattage:
30cm, 40cm, 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 100cm
Температура На Боја:
Топло бела 3000K, 6000K белата
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Сенка Ветер:
До & Долу
Стил:
Современа
Бренд Име:
FDIK
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Алуминиум
База Тип:
BA9S
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Примена:
Кревет Во Соба
Сенка Тип:
Shadeless
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
ГШ-2433
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Боја На Каросеријата:
Сребро.
Употреба:
led ноќни ѕид светлина
боја на светлина:
бела/топло бела
Префрлете:
Yes
Влезна Моќност:
AC85-265V
моќност:
1*1W
Боја На Каросеријата:
Сребро.
LED чип:
espistar
Инсталација:
Монтажа На Ѕид
планината:
завртка монтирани
живот:
повеќе од 50000 часа

Избор на клиент