Бесплатен Превозот 500pcs 15ml црна Матирано стакло шише со злато, алуминиум sprayer,15cc Етерично Масло Спреј шише парфем
Новак - 8 %

Бесплатен Превозот 500pcs 15ml црна Матирано стакло шише со злато, алуминиум sprayer,15cc Етерично Масло Спреј шише парфем

Достапно за нарачка
DEN 26400.00
DEN 24288.00
Достапност:


15 ml црно стаклено шише со sprayer, 15ml balck спреј шише, 15cc црна козметички шише, за нега на кожата, масло шише
Дијаметар : 28.5 mm шише Висина : 65mm Макс висина за етикета : 36 mm Капацитет : 15 ml
вратот : 18mm
тоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешка
1 set = 1 шише+ 1sprayer
Боја на шишето : Црна
Логото можат да се отпечатат за шише
Шишиња се достапни во килибар, сина, зелена проѕирна
Се користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.
Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу .
За експрес испорака.
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.
2.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодветен начин.
4.Боите можат да имаат ittle различни како разлика екранот,pls се разбере.

За производот

Бренд Име:
StarDu Пакување
Број На Модел На:
5236
Големина:
15ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња

Избор на клиент