JINHAO фонтана пенкало уникатен дизајн со Висок квалитет змеј пенкала луксузни бизнис подарок училиште канцелариски материјали испрати татко пријател 008
Новак - 20 %

JINHAO фонтана пенкало уникатен дизајн со Висок квалитет змеј пенкала луксузни бизнис подарок училиште канцелариски материјали

Достапно за нарачка
DEN 1200.00
DEN 960.00
Достапност:


пенкало торба должина : 15cm

За производот

боја:
pen, пенкало и торба
Тип:
фонтаната пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
JINHAO
Посебна Апликација:
пишување
Број На Модел На:
0705
Пакување:
Сет
Nib Тип:
Стандарден Тип
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент