Висок quality1pcs Карбид Црвено=парична Казна Отстрани Cuticle Помине Вежба Малку Помине Уметност Електрични Вежба Нокти Датотека Помине Уметност Tools.304502
Новак - 7 %

Висок quality1pcs Карбид Црвено=парична Казна Отстрани Cuticle Помине Вежба Малку Помине Уметност Електрични Вежба Нокти Датотека

Достапно за нарачка
DEN 170.40
DEN 158.00
Достапност:

Опис
За купувачи од Русија Земјата :
Ве молиме не го избра Обичните превозот начин,Aliexpress не ни дозволува да брод на Русија, кога цел повеќе од 2
Ако ви треба нешто,ве молиме да го избра "Кина пост регистрирани" дај пари да се купи следење на број,почитувани
ние ќе ги испрати со цел следење на број,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање.
за сите други countrys,превозот метод е во ред,Обичните може да брод вашата земја,ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи,драги.
ПРЕДНОСТИ : 1. Антибактериски. 2. Не затнување. 3. Отпор на киселина, алкално и топлина. 4. Подобрување на клиенти се чувствуваат. 5. Одлична трајност и врвни перформанси. 6. Необично, око-фаќање на изглед за лесна идентификација. 7. Заштита на E-Датотеки. БЕЛЕШКИ : 1. Проверете помине битови пред употреба. 2. Секогаш носат око-заштитна безбедност очила. 3. За професионална употреба само. 4. Не го користете, ако тоа е одбиено. 5. Да се чува вон дофат на деца. 6. Disinfect помине битови по употребата.
Спецификации :
Материјал : Волфрам челик
Боја : сребрена
Количина : 1 Buc Од врвот до дното : Flute дијаметар : 1mm
Месо тело со дијаметар : 2.35 mm/3/32"
Overal Должина : 46mm
Пакет Листата :
1 BUC* Помине Вежба Малку Слики почитувани,Вистински Висок квалитет и Најниска цена,sharp&тешко Нови ungsten челик материјал,професионални Електрични Ноктите машина малку,ние ги користиме се од себе,Главниот извоз и поддршка за да Помине продавница,Мазен и лесен за употреба, не сакам ќе го пропушти нив,почитувани!добредојдовте да се купи~~~

За производот

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Број На Модел На:
304502
Големина:
46mm
Бренд Име:
Лесно Помине
Количина:
1pcs/set
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Flute Дијаметар:
3мм
Месо тело дијаметар:
2.35 mm
Overal Должина:
46mm
Материјал:
ungsten челик

Избор на клиент