3D технологијата се зголеми силиконска гума модел правење DIY торта чоколадни колачиња, рачно изработени сапун силиконски калап форма
Новак - 13 %

3D технологијата се зголеми силиконска гума модел правење DIY торта чоколадни колачиња, рачно изработени сапун силиконски калап

Достапно за нарачка
DEN 367.68
DEN 320.00
Достапност:

Може да се употребуваат, чиста, мека, променливи стил, соголување лесен, лесен за чистење.

За производот

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
чоколадна торта мувла
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
AFocus Вкус
Функција:
Еко-Пријателски
Име:
чоколадна торта мувла
Спецификации:
89 * 66 * 38mm
Применливи:
Семејството калапи чоколадна торта
сертификација:
CE / ЕУ, CIQ, ЕЕЗ, ФДУ, LFGB, SGS
Материјал:
Висок квалитет со силиконска

Избор на клиент