Столарија groover дрво mortising машина за дупчење ритам машина за сечење дупка tenoning Q10030
Новак - 5 %

Столарија groover дрво mortising машина за дупчење ритам машина за сечење дупка tenoning Q10030

Достапно за нарачка
DEN 26400.00
DEN 25080.00
Достапност:

Столарија groover дрво mortising машина за дупчење e дупка tenoning Q10030
Столарија groover 750 WJCM-361 A
Име:750 W плоштадот tenon машина
Напон/Фреквенција:220 V 50 hz
Опис на производот : столарија, tenoning, дупчење плоштадот дупка
Вовед:750 W чист бакар индукција на моторни, молчи, не вознемирувачки, може да се користи за станбена област на персоналот. Железо baseplate и фино брусење леано железо workbench, направи производ повеќе цврста и стабилна. Производот површината спреј бои обработка, сигурен, издржливи.
Моторни брзина : 2800 Rpm
Испрати еден tenon алатка : 3/8 инчи(9.5 мм)
Вежба големина:6.0~15mm
Tenon нож се справи со дијаметар:19mm
Вежба чак:Φ1.5-Φ13mm
Бруто тежина:43 KG(вклучуваат две(А+Б) кутии)
Големина:245*440*725mm
Известување plz потврди вашите контакти правилно (име и презиме, адреса,поштенски код,contacts (контакти)) пред да се направи нарачката, во спротивно тоа ќе предизвика парцела врати, загубата ќе биде донесена од страна на купувачи ако inforamtion погрешно. 1) Нормалните земји вообичаено се земе 5 - 10 дена по превозот. Нормалните земји потреби плаќаат данок, контактирајте не доколку сакате да направите помала вредност. 2) во Европа, САД и повеќето Азиски земји испратија со DHL или ТНТ. потребни се околу 3-15days на вашиот град! Купувачите треба плати обичај данок.Ако сакате пониски декларација ве молиме контактирајте со мене. 3) на ЕУ од UPS-от превозот начин , Купувачот во Европа needn не било обичај данок и било какви такси .(plz изберете ПРОЗОРЦИ на превозот, ако не сакате да платите данок) Парцели ќе се испрати до купувачите адресата директно во рамките на околу 8~25workdays. 4) Русија не треба да плаќаат данок од железничката, подолу градови може да бидат пренесени на друг.

За производот

Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
Q10030

Избор на клиент