12mm Црна РК Алуминиум 8мм Дебелината Тркала Хексадецимален се Вози Со Игли&Завртки За D90/SCX10 1:10 Тркачки Автомобил Вози Центри За РК Модел на Автомобил
Новак - 40 %

12mm Црна РК Алуминиум 8мм Дебелината Тркала Хексадецимален се Вози Со Игли&Завртки За D90/SCX10 1:10 Тркачки Автомобил Вози

Достапно за нарачка
DEN 479.04
DEN 288.00
Достапност:

12mm Црна РК Алуминиум 8мм Дебелината Тркала Хексадецимален се Вози Со Игли&Завртки За D90/SCX10 1 : 10 Тркачки Автомобил Вози Центри За РК Модел на Автомобил Спецификации : Хексадецимален големина : 12mm Дебелина : 8mm Боја : Црна Материјал : алуминиум Превозот пакет : 4 Парчиња ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Тркала Центар Нашата Предност>>> Над 2 компјутери , 5% попуст Вистински Бесплатен Превозот со Следење на број Брз Parpare во 48 часа Вистински Производ Show (прикажи)>>>
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html Превозот Брод во 2 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.

За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Антени
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Број На Модел На:
За 1
Алатка Материјали:
Сечење
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AXSPEED
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Хексадецимален
квалитет:
Висок Врвен Квалитет На++++
Тежина:
13g (4pcs)
Одговара за:
1/10 1
Материјал:
Високо-заврши Метал Алуминиум Легура Направени
Функција во еден:
Тркало Центри
Функција два:
ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Тркало Центри
Функција три:
12mm ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Тркало Центри
Функција четири:
Метал Алуминиум 12mm Дијаметар 8мм Дебели ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Тркало Центри
превозот метод:
Кина Пост или Epacket со Корисни Следење на Број
SKU:
M004133ABB0C1

Избор на клиент