2X Автомобил LED Табличка Светла 12V SMD3528 LED Број Плоча Светилка За Toyota Auris е корола Alphard Сиена Сакаат Scion XB Урбани XD
Новак - 44 %

2X Автомобил LED Табличка Светла 12V SMD3528 LED Број Плоча Светилка За Toyota Auris е корола Alphard Сиена Сакаат Scion XB Урбани

Достапно за нарачка
DEN 1027.20
DEN 575.00
Достапност:


2 X Автомобил LED Табличка Светла 12 V SMD3528 LED Број Плоча Светилка За Toyota Auris е корола Alphard Сиена Сакаат Scion XB Урбани XD
Продавница промоции, следниве производи имаат повеќе од 30% попуст.
Добредојдовте да се купи.
Спецификација : LED type : 3528 SMD LED кол : 18 парчиња *2 светла боја : Бела Светлина, боја : 6000-6500 K Lumens : 126 LM *2 Напон : 12-30 V Школка во боја : Црна Школка материјал : Висока густина инженеринг пластика животниот век : Повеќе од 50.000 часа Карактеристики : Тој има еден пар висока моќност грешка слободни LED табличка светла. Секој табличка светлина е опремен со 18pcs 3528 SMD LED, за производство на супер светлина. Ниска потрошувачка на енергија, висока ефикасност и заштеда на енергија. Директна инсталација, без жици или измена, само plug and play . Без оштетување на оригиналниот домување. Не obc грешка на сите апликација модели. Примена :
За ТОЈОТА
За ALPHARD-GGH20 2008.04~
За AURIS ADE150,NDE150, ZRE151, ZZE150 2006.10~
За е корола-AZE141, ZRE142 2008.01~
За е корола-ZRE142 2007.12~
За е корола-ZZE14#(С. Америка) 2008.03~
За е корола(Азија/Индија)-ZZE14# 2007.12~
За е корола HATCHBACK-ZRE152 2007.03~
За е корола СЕДАН-ZRE152 2007.03~
За е корола СЕДАН (JP вер)-ADE150, NDE150, ZRE151, ZZE150 2006.11~
За е корола ВАГОН-CE140, NZE141, ZZE14# 2007.04~
За САКААТ-ZGE21 2009.09~
За СИЕНА-ASL30, GSL3# 2010.01~
За URBAN CRUISER-NLP110, NSP110 2009.01~
За SCION XB-AZE151 2007.03~
За SCION XD-ZSP110 2007.06~
Забелешка : ве Молиме потврдете го вашиот автомобил модел година и оригинални табличка светлина големина пред купување, ви благодариме!
Пакет Се Вклучени :
2 x LED Табличка Светла
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST. За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина. Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

За производот

Емитуваат Боја:
Бела
Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
Atreus
Име На Модел:
Табличка Светла За Тојота
Автомобил Производител:
Тојота
Led Чип Производител:
Кри
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
Висока густина инженеринг пластика
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
место
Автомобил модел:
За Toyota Auris е корола Alphard Сиена Сакаат Scion XB Урбани XD
Година:
До 2015
Специјални Функции:
ОЕМ квалитет
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Табличка Светла
Објектот Дијаметар:
2.5inch
Објектот Тежина:
0.08kg
Lumens:
126LM

Избор на клиент