Волна Почувствува Биро Mouse Pad со Пенкало Дупка + 2 Датотеки Џебови Мултифункционален Канцеларија Лаптоп Глувци Тастатура Табела Мат 645*330*4mm
Новак - 13 %

Волна Почувствува Биро Mouse Pad со Пенкало Дупка + 2 Датотеки Џебови Мултифункционален Канцеларија Лаптоп Глувци Тастатура Табела

Достапно за нарачка
DEN 383.52
DEN 334.00
Достапност:


Волна Почувствува Биро Mouse Pad со Пенкало Дупка + 2 Датотеки Џебови Мултифункционален Канцеларија Лаптоп Глувци Тастатура Табела Мат 645*330*4mm
Spacification
Боја : сива
Материјал : волна почувствува
Големина на : 645*330*4 мм
со пенкало дупка и две џеб за хартија
Погоден за лаптоп глувчето тастатура
Пакетот вклучува :
1 X Биро Глувци Подлога

За производот

боја:
Стилот 1
Големина:
L
Број На Модел На:
TB32
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Colohas
Пакет:
No
Стил:
Кул стил
Материјал:
волна почувствува
Големина:
645*330*4mm
Име на производ:
биро mouse pad
боја:
како Слика
mouse pad дизајн:
Обична
Функција:
за глувчето за тастатура за лаптоп
Материјал:
волна почувствува
feature1:
со два џеб
feature2:
со пенкало дупка

Избор на клиент