Нови 5Pcs/многу Висока ЈАСНО Висок квалитет Екран Заштитник, Чувар Покрие Филм За Леново Miix 310 10.1 инчен Табела КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот
Новак - 5 %

Нови 5Pcs/многу Висока ЈАСНО Висок квалитет Екран Заштитник, Чувар Покрие Филм За Леново Miix 310 10.1 инчен Табела КОМПЈУТЕР

Достапно за нарачка
DEN 450.72
DEN 428.00
Достапност:


За производот

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
ZUCZUG
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
боја:
Транспарентна
statu:
во парк
Карактеристики:
Висок ЈАСНО екран заштитник
Продаваат на мало ПП Торба:
Yes
Од:
од фабриката директно
време на испорака:
5 работни дена
MOQ:
5pcs
Продажба Точка :
најниска цена
ОДГОВАРА ЗА:
За Леново Miix 310 10.1 инчен Табела PC

Избор на клиент