360# 31CM Цвет тенџере фах пластични Flowerpot коцки 10 CPS

360 31CM Цвет тенџере фах пластични Flowerpot коцки 10 CPS

Достапно за нарачка
DEN 268.80
Достапност:

360# 31 CM Цвет тенџере послужавник .пластични Flowerpot коцки 10 CPS Ако ви треба голема количина,pls контакт за попуст
Објектот
надворешен дијаметар
(CM)
Внатрешен дијаметар
(CM)
Дното
Дијаметар
(CM)
Висок
(CM)
Тежина
(Грам/Компјутери)
Цена
(10 Pcs)
друга форма flowerpot коцки :

За производот

Тип:
Тенџере Коцки
Материјал:
Пластични
По завршувањето:
Не Обложена
Пластични Тип:
ПВЦ
Број На Модел На:
360#

Избор на клиент