20.3 CM*7CM Baiter Кука Риба Рибарски Брод Мамка Винил Автомобил Decals Автомобил Налепници Stylings И Додатоци
Новак - 49 %

20.3 CM*7CM Baiter Кука Риба Рибарски Брод Мамка Винил Автомобил Decals Автомобил Налепници Stylings И Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 168.00
DEN 86.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Објектот Должина:
20.3cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Висина:
0inch
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
xin-222
Бренд Име:
pullight
Материјал Тип:
Винил

Избор на клиент