Турбо за Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113 КС D4EA 2000 - TD02 турбополнач 49173-02412 49173-02410 49173-02401 28231-27000 турбина
Новак - 17 %

Турбо за Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113 КС D4EA 2000 - TD02 турбополнач 49173-02412 49173-02410 49173-02401 28231-27000 турбина

Достапно за нарачка
DEN 10416.00
DEN 8645.00
Достапност:

Дел број : 49173-02412 , 49173-02410 , 49173-02401 ОЕМ број : 28231-27000 , 2823127000 Одговара за : Turbo за Hyundai Elantra 2.0 CRDi 113 КС D4 EA 2000 - Турбо за Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113 КС D4 EA 2000 - Турбо за Hyundai Trajet 2.0 CRDi 113 КС D4 EA 2000 - 2008 Турбо за Hyundai Tucson 2.0 CRDi 113 КС D4 EA 2000 - 2004 Турбо за KIA Carens II 2.0 CRDi 113 КС D4 EA 2002 - 2006 година
Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција. Повратните информации : Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Модел Година:
2016 година
Објектот Тежина:
6kg
Поставување на Возило:
внесувањето воздух
Име На Модел:
TD02
Специјални Функции:
високи перформанси
Објектот Висина:
24cm
Автомобил Производител:
Hyundai
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
23cm
Објектот Ширина:
23cm
Материјал Тип:
к18
Frequence Опсег:
28231-27000 turbo
Модел:
TD02 турбо полнач
Дел Број:
49173-02412 , 49173-02410 , 49173-02401
ОЕМ број:
28231-27000 , 2823127000
1.Одговара за:
Турбо за Hyundai Elantra 2.0 CRDi 113 КС D4EA 2000-
2.Одговара за :
Турбо за Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113 КС D4EA 2000-
3.Одговара за :
Турбо за Hyundai Trajet 2.0 CRDi 113 КС D4EA 2000 - 2008 година
4.Одговара за :
Турбо за Hyundai Tucson 2.0 CRDi 113 КС D4EA 2000 - 2004 година
5.Одговара за:
Турбо за KIA Carens II 2.0 CRDi 113 КС D4EA 2002 - 2006 година
Гаранција:
1 година
Тип:
турбо td02 , 2823127000 турбо , турбополнач 28231-27000

Избор на клиент