М3 М4 M5 M6 DIN1587 Бронза Месинг Декоративни Ореви Бакар Хексагонални Хексадецимален Domed Капа Acorn Нут

М3 М4 M5 M6 DIN1587 Бронза Месинг Декоративни Ореви Бакар Хексагонални Хексадецимален Domed Капа Acorn Нут

Достапно за нарачка
DEN 288.00
Достапност:

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M3 M4 M5 M6 DIN1587 Бронза Месинг Декоративни Ореви Бакар Хексагонални Хексадецимален Domed Капа Acorn Нут
Материјалот е Месинг,не Бакар
最少5个字符
Мерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm
Номинален Дијаметар
D
Теренот
P h m s max min М3 0.5 2.5 6 5.5 5.32 М4 0.7 3 7 7 6.78 М5 0.8 4 9 8 7.78 M6 1 5 11 10 9.78 М8 1/1.25 6 15 13 12.73 M10 1/1.25/1.75 8 18 16 15.73 М12 1.25/1.5/1.75 10 22 18 17.73 М14 1.5/2 11 24 21 20.67 М16. 1.5/2 13 26 24 23.67 M18 1.5/2/2.5 14 29 27 26.16 M20 1.5/2/2.5 16 32 30 29.16 M22 1.5/2/2.5 18 35 34 33
最少5个字符

За производот

Големина:
20pcs M3, 20pcs M4, 15pcs M5, 8pcs M6
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Acorn Ореви
Број На Модел На:
N3/M4/М5/M6
is_customized:
Yes

Избор на клиент