Нови Пристигнување Луксузни Накит Жените Двојно Заврши Часовници, Нараквици Алка Дами Новина Види Pulseira Couro Жените Види Рака
Новак - 10 %

Нови Пристигнување Луксузни Накит Жените Двојно Заврши Часовници, Нараквици Алка Дами Новина Види Pulseira Couro Жените Види

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 216.00
Достапност:


Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање :
1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јасно за боја,дизајн и количина,инаку ние ќе брод стоки по случаен избор.Ви благодариме.
2.Ако имате било какви прашања во врска со производите големина,цена ,превозот надомест или превозот време,ве молиме да се чувствуваат слободни да стапите во контакт со нас, наместо на отворањето спор или остави негативни повратни информации.Ви благодариме.
3.Ако вашиот purchage заштита времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да се прошири тоа,немојте да отворен спор по желба.
Ние сме накит додатоци Производство на фабриката.Добредојдовте на ОЕМ и wholeslae рефус количество.Бидете сигурни дека ќе ви понудат најдобра цена за вашиот посака квалитет.Се надевам дека се направи една долгорочна деловна соработка со вас!!!
Секој купувачот ќе добие бесплатен дар!!!
Не заборавајте да преземат некои накит за вашите деца,
кликнете на линкот :
Детали За Производот :
Нови Пристигнување Луксузни Накит Жените Двојно Заврши Часовници, Нараквици Алка Дами Новина Види Pulseira Couro мк Жените Види Рака
Стил : Жените Мода нараквици алка Кварц рачен часовник Рака Накит
Тип : Шарм Хривнија Рачен Часовник
Материјал : Алуминиумски
Движење : Кварц
Бендот Должина : About40.5cm
Dial Дијаметар : About2.5cm
Бендот Ширина : About1.8cm
Тежина : 35g/парче
Одговара : Жени,Дама,Жени,Девојки
Пакување : Sigle Opp вреќа
На некои Повеќе Поврзани објекти :

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Бренд Име:
ZZLANDZSQ
Број На Модел На:
BW8124
Материјал:
Кристал
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Компатибилност:
Никој
Синџир Тип:
Велур Кожа
Функција:
Никој
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Подарок,Фестивал,Промоција
Опис:
Жените Девојка Мода Нараквици Алка Види Накит Додатоци
Движење:
Кварц
Пакување:
Една OPP вреќа
Погоден за:
Девојки, Жени,Дама,Женски
Dial Дијаметар:
2.5 cm
Бендот Ширина:
1.8 cm
Отпорност На Вода :
NO
Бои:
7colors за избере

Избор на клиент