Tonlinker 1 BUC Автомобил Стил ABS Табла центар воздухот се пропустливи налепница Покрие Случај Налепници за Lexus RX200t 450h година Додатоци
Новак - 15 %

Tonlinker 1 BUC Автомобил Стил ABS Табла центар воздухот се пропустливи налепница Покрие Случај Налепници за Lexus RX200t 450h

Достапно за нарачка
DEN 1775.52
DEN 1509.00
Достапност:


Висок Квалитет Tonlinker 1 BUC Автомобил Стил DIY ABS Табла центар воздухот се пропустливи налепница Покрие Случај Налепници за Lexus RX200t 450h 2016 Дел Додатоци
инсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.
Пакет Тежина : 0.5 kg 1.1 Компјутери по собата.
2.Изработен од ABS Хром 3.тоа е одговара за Lexus RX200t 450h 2016 година 4.лесно да се инсталира.
5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
7.1 година гаранција.

За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Ширина:
20inch
Бренд Име:
tonlinker
Име На Модел:
.
Година:
2016 година
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
30inch
Автомобил Направи:
Lexus RX200t 450h

Избор на клиент