НОВИ година секси долна Облека на Жените Транспарентен Nightwear Sleepwear дами чипка лизга M-L
Новак - 19 %

НОВИ година секси долна Облека на Жените Транспарентен Nightwear Sleepwear дами чипка лизга M-L

Достапно за нарачка
DEN 522.72
DEN 423.00
Достапност:


Детали За Производот
големина Биста Должина половината Хип тежина
M 64-86cm 68cm 66-110cm 114-156cm
L 66-90cm 70cm 68-110cm 116-160cm 50-60kg
Над големина за плочка-затегнувачка мерења, грешка-1-3cm припаѓа на нормалниот опсег .
Модел ШОУ
ПОДАРОК Избор.
ние го цениме секој потрошувач купува од нас ,и ние да му дадеме подарок листата подолу за вашиот избор , ние може да се испрати било еден од нив во вашиот пакет за слободен ,ве молиме да ме остави порака откако ќе се плати за цел ако не и ние ќе го испрати по случаен избор
ПОДАРОК НА
ПОДАРОК Б
GITF C
Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник. 2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка . 3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. 4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges. Гаранција : 1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени . 2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата. 3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување. Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ако имате некој проблем со стока ве молиме контактирајте со нас прв пат ,ние wll се реши во прв момент до сте задоволни ,ви благодарам. 2 Ако ви се допаѓа ве молиме да ни остават 5 ѕвезди потоа правите фотографии и да ни кога следниот пат кога ќе купат стоки во нашата продавница ние ќе испрати подарок за вас , ви благодариме за вашата поддршка .

За производот

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Лизга
Пол:
Жените
Лизга Тип:
Целосна Лизга
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
SUDBFIGGT
Број На Модел На:
YD410

Избор на клиент