Турбо Кертриџ CHRA Core KP35 02 54359880000 54359880002 За NISSAN Micra За Рено Megane Сценско K9K K9K700 K9K702 1.5 L DCI
Новак - 10 %

Турбо Кертриџ CHRA Core KP35 02 54359880000 54359880002 За NISSAN Micra За Рено Megane Сценско K9K K9K700 K9K702 1.5 L DCI

Достапно за нарачка
DEN 4943.52
DEN 4449.00
Достапност:

Поради ваше задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш.
Понекогаш пакет може да остане во царинските за долго време.
Сите објекти што доаѓаат со следење на број, кој може да се следи онлајн. Ние го ценат тоа.
ако производите се оштетени со неточни операција или отвори и поправени приватно.
Производите ќе бидат внимателно селектирани пред испраќање.
Пакување Детали :
· Контактното Пакување : Водоотпорен пластична амбалажа
· Надворешното Пакување : Извоз тетрапак пакување со foampuff
· Прилагодено пакување е на располагање
За Испорака :
Генерално ,објектите ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по извршената уплата.Опис на производот НОВИ Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на KP35 5435988000 54359880002 5435970000 54359700002 8200119854 Турбополнач За "Рено" Clio Kangoo Megane Сценско NISSAN Micra 1.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни. Ве молиме да се разбере меѓународен превозот. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .82 ACAXD Дел Број 54359880000 OE Број 14411 BN700, 14411-BN700, 14411-00 QAG, 1441100 QAG Опис Автомобили Производителот Дел Број 54359700002, 54359700000, 54359710002 CHRA 5435710050 Мотор K9 K-702, K9 K-702 Зафатнина Од 1,5 L KW 60 ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Гориво Дизел
Гарантниот период : 12 месеци Пакет големина(CM) : 25*25*26
Начини На Плаќање :
Ние прифаќаме начин на исплата на : QIWI Паричник, Банкарски Трансфер, Western Union, или ќе може да направи плаќање директно да Али express со Зачувам.
Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.5 L DCI K9 K K9 K700 K9 K702 K9 K-702 Модел : KP35 0000 0002 Дел БР. предизвикани од производство грешки.5 d Ci со K9 K-702 Турбо Модел KP35-1672 CAA240.и Зачувам се бесплатни за посетителите. Не грижете се,да ни оставите порака, или запишете ги вашите желби ,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.5 d Ci со K9 K-702 - 2003- За Рено Kangoo јас 1. товарни е досадно од страна на купувачот. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. на овој начин ние би можеле да се провери за испорака проблеми
Превозникот ние секогаш користете се EMS,DHL, FEDEX и Воздухот Пост. Во овој случај, ние ќе испрати комплет за поправка или нови chra или нови турбополнач со клиент за слободни.
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки.5 L DCI Примена на моторот : K9 K K9 K700 K9 K702 1. Ви благодариме за разбирањето. : 54359880000 54359880002 54359700000 54359700002 ОЕМ БР.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме не заборавајте да се најавите на вашата сметка и да го оставите вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за цел.5 d Ci со K9 K-702 - 2000-2005 За "Рено" Clio II 1.ние само може да добиете вашите пари кога ќе ја прими стоката и да го потврди испорака.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Нашите Службеници Часови :
24 часа 7days онлајн услуга. Кога ќе не доби пакет во 15days по породувањето, ве молиме да не информирате или контактирајте со вашиот локален изразат агенцијата.5 L 65 HP-82 HP - За Nissan Micra / Kubistar Автомобил со K9 K-702 - 2000- За Dacia Логан / Kangoo јас 1.

За производот

Број На Модел На:
KP35 54359880000 54359880002 За NISSAN Micra 1.5 L K9K K9K700 K9K702
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
KP35 0000 00002 Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA
Дел Бр.:
54359880000 54359880002 54359700000 54359700002
OE БР.:
8200119854 8200022735 820040903 14411BN700 7701473673
Апликацијата возило:
За Рено Clio Kangoo Megane Сценско За NISSAN Micra 1.5 L DCI
Примена на моторот:
K9K K9K700 K9K702 K9K-700 K9K-702 1.5 L 65HP-82HP
Гаранција време:
12 месеци
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Објект:
турбополнач
Модел :
KP35 54359880000 54359880002 За NISSAN Micra 1.5 L K9K K9K700 K9K702

Избор на клиент