Висок квалитет на Конзола се Избегне светлина подлога табла за заштита на рампа, ,Везови одделението За 2010-2013 кинескиот Ѕид Haval/Лебди H3/H5
Новак - 10 %

Висок квалитет на Конзола се Избегне светлина подлога табла за заштита на рампа, ,Везови одделението За 2010-2013 кинескиот Ѕид

Достапно за нарачка
DEN 950.40
DEN 855.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
LB
категорија:
Ладна Светлина Таблети
Налепница Сместување:
Внатрешна
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Име На Модел:
За 2010-2013 Кинескиот Ѕид Haval/Лебди H3/H5
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Полиестер влакна

Избор на клиент