Висок квалитет на ОЕМ 30520-PWC-003 CM11-110 Калеми за Палење Пак Одговара за Хонда 07-08 ОДГОВАРА 1.5 L Нови и Гаранција

Висок квалитет на ОЕМ 30520-PWC-003 CM11-110 Калеми за Палење Пак Одговара за Хонда 07-08 ОДГОВАРА 1.5 L Нови и Гаранција

Достапно за нарачка
DEN 902.40
Достапност:

Висок квалитет на ОЕМ 30520-PWC-003 CM11-110 Hitachi Калеми за Палење Пак Одговара за Хонда 07-08 ОДГОВАРА 1.5 L Нови и Гаранција
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Испорака
Во светот превозот од Кина Пост/HK пост е многу бавно. Просечното време на испорака е околу 40 дена.
Но, ќе мора да почека 50-70days на шопинг сезона и лоши временски услови.
Ако не сте добиле вашите објекти, во рок од 40 работни денови од ние испрати надвор,
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се обидат да го решат проблемот што е можно поскоро.
Гаранција
1. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
2. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Повратни информации
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Контактирајте со нас
Вашето пребарување се добредојдени тука.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,E-mail или јавете ни се.
ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки.

За производот

Производителот Дел Број:
CM11-110
Палење Тип:
Посебна Палење
Тип:
Затворена Магнетно
Бренд Име:
BINGWFPT
Материјал:
Мешавина
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Осветленост Дел Број:
CM11-110

Избор на клиент