1TH Бесплатна испорака 14ct Врвен Квалитет смета крстот бод комплет Париз ноќ raining улица дожд DIY Needlweork Сет
Новак - 49 %

1TH Бесплатна испорака 14ct Врвен Квалитет смета крстот бод комплет Париз ноќ raining улица дожд DIY Needlweork Сет

Достапно за нарачка
DEN 1823.52
DEN 930.00
Достапност:


За производот

Стил:
Европа
Материјал:
100% Полиестер
Шаблон Тип:
Сценско
Бренд Име:
oneroom
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
OPP ПАКУВАЊЕ ИЛИ ПЛАСТИЧНА АМБАЛАЖА
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Теми :
Кралската теми повисок квалитет

Избор на клиент