Висок квалитет на Конзола се Избегне светлина подлога табла заштита подлога, Автомобил стајлинг За 2011-2014 CAPTIVA
Новак - 10 %

Висок квалитет на Конзола се Избегне светлина подлога табла заштита подлога, Автомобил стајлинг За 2011-2014 CAPTIVA

Достапно за нарачка
DEN 950.40
DEN 855.00
Достапност:


SHIPPMENT ПОЛИТИКА Предупредување : Како ова е меѓународен испорака,Меѓународни парцели се проверуваат на царинска управа и ова може да го одложи времето за испорака.Ако живеете во Русија, Аргентина,Чиле, Колумбија,итн,овие национални царински и поштата брзина на обработка ќе предизвика задоцнување,па можеби ќе треба 30-50 работни денови за да го добиете вашиот производ.Ако не го прифати транспорт време, ве молиме да не го купите овој производ,бидејќи ние навистина сакате да ви даде задоволство шопинг искуство и не сакаме да добиете Негативен фидбек и 1 ѕвезда. Но, ние не може да се контрола на царинските и на поштата предавање на брзина.Ви благодариме за вашето разбирање. Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Превозот времето е само проценето и не се загарантирани. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас за решавање. Ние не нудиме се комбинираат превозот. Ако сакате испраќаат како DHL,UPS-от,Fedex ЕМС или други изразат ве молиме контактирајте со нас на прво место. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
LB
категорија:
Ладна Светлина Таблети
Налепница Сместување:
Внатрешна
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
За 2011-2014 CAPTIVA
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Полиестер влакна

Избор на клиент