24pcs Gelartist Виножито Боја Серија Гел Бесплатен превозот 12colors гел лак лак Ув француски Помине Уметност
Новак - 18 %

24pcs Gelartist Виножито Боја Серија Гел Бесплатен превозот 12colors гел лак лак Ув француски Помине Уметност

Достапно за нарачка
DEN 5212.80
DEN 4274.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Бренд Име:
gelartist
Број На Модел На:
Gelartist Виножито
Состојка:
Смола
НЕТО-WT.:
15ml 0.5 oz
Количина:
24 компјутери/многу
Тип:
Гел За Полски

Избор на клиент