XS-XXL Секси Износени манжетната се посветам на еден морал тенка чипка Завој Нов Фустан summmer Црн Фустан кратко Sleeve Женски фустан
Новак - 29 %

XS-XXL Секси Износени манжетната се посветам на еден морал тенка чипка Завој Нов Фустан summmer Црн Фустан кратко Sleeve Женски

Достапно за нарачка
DEN 955.20
DEN 678.00
Достапност:


Големина
S 50kg
М 50kg-55kg
L 55kg-60kg
XL 60kg-65kg
XXL 65kg-70kg
XXXL 70kg-75kg

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Возбудува
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Симпатична
Материјал:
Chiffon
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
О Деколте
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
8002

Избор на клиент