Вистински Кожна машка Ташна Браун Паричници Монета Џеб Преносни Машки Паричник Ретро Парични Средства Пари Торба Бизнис Картичка Носителот

Вистински Кожна машка Ташна Браун Паричници Монета Џеб Преносни Машки Паричник Ретро Парични Средства Пари Торба Бизнис

Достапно за нарачка
DEN 1439.52
Достапност:

Детали за производот име : мажите паричници Материјал : крава вистинска кожа Должина : 12 см Ширина : 10 cm Боја : кафена Стил : мода Погоден : мажите Исклучителна занает Топло совети : 1.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, објекти и
фотографии можеби и некои разлики! Ве молиме вид преовладува.
2. Поради прирачник за мерење, Имаат 1-2 Грешка,ако Умот, ве молиме
не се купи

За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Должина:
12cm
Објектот Висина:
10cm
Пол:
Мажи
Објектот Тежина:
110g
Стил:
Гроздобер
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Внатрешни Работи Патент Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LIHONGBAOBAO
Материјал Состав:
100% Вистински Кожа
Број На Модел На:
C0802W
Паричници:
Организатор Паричници
Објектот Ширина:
2cm
Главен Материјал:
Вистинска Кожа

Избор на клиент