DANKEYISI Луксузен Бренд Organza Свила Шамија Жените Марами Лето Есен Зголеми Цвет Везови Жакард Шамија Shawls Чипка
Новак - 45 %

DANKEYISI Луксузен Бренд Organza Свила Шамија Жените Марами Лето Есен Зголеми Цвет Везови Жакард Шамија Shawls Чипка

Достапно за нарачка
DEN 906.72
DEN 499.00
Достапност:


2017 Мода Шамија Луксузен Бренд bandana hijab Foulard Femme Везови Шамија Shawl
Жените Марами Чипка Sjaal
Фабриката за директна продажба , многу топло дизајн
180 * 70 cm во врска со (Грешка Опсег 1-3cm)
материјали : Свила & viscose
Љубезно ве молиме да напомена : свилен предмети ќе се мијат внимателно , користете Неутрален детергент ,Tiled сува
како материјал содржи сурова свила , го прави шамија Меки , Лесно да се обликуваат,многу елегантна

За производот

Бренд Име:
DANKEYISI
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Свила,Viscose
Пол:
Жените
Марами Должина:
>175cm
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
MDYD06S10
Тип На Објект:
Марами
Производот Категорија:
свила марами
Се применуваат за родова:
Женски
Обработка начин:
Жакард
Шема:
Цвеќиња
погодни за сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Големина (CM):
180 * 70 см

Избор на клиент