35 Мелодии Песна Бебе Мобилни Креветчето Кревет Бел Електрични Autorotation Музика Подарок Кутија
Новак - 40 %

35 Мелодии Песна Бебе Мобилни Креветчето Кревет Бел Електрични Autorotation Музика Подарок Кутија

Достапно за нарачка
DEN 477.12
DEN 286.00
Достапност:


35 Мелодии Песна Бебе Мобилни Креветчето Кревет Бел Електрични Autorotation Музика Подарок Кутија
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Како на сликата покаже Функција :
35 Забелешка Wind-up Музичка Кутија Вклучени Внатре
Направете свој музички мобилен држач,Може да DIY
Носителот доаѓа целосно собрани подготвен да се користи.
Кука Ротира додека слушате музика,можете да ја паузирате додека играте.
Направете свој музички мобилен држач,Може да DIY .
Носителот доаѓа целосно собрани подготвен да се користи.
Кука Ротира додека слушате музика,можете да ја паузирате додека играте. Функции : Црвеното копче за вклучување/исклучување, зеленото копче за наредната песна. Моќта од страна на 2 x AA батерии (не се вклучени) Дијаметар : 8*8*3.2 cm/3.15"*3.15*1.26" Количина : 1 PC Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме
Пакетот вклучува :
1 Pc x Музичка Кутија (Нема мало пакет)

За производот

Бренд Име:
HBB
Возраст Опсег:
13-24 Месеци,> 3 години
Карактеристики:
Музички
Предупредување:
Никој
Обликот:
Цртан филм
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
D20786
Димензии:
Дијаметар
Пакет:
Ги одделува
Големина:
10*10*5cm
Материјал:
Пластични
Количина:
1pc

Избор на клиент