20pcs/многу Висок Квалитет на 40-63mm Американски црево Стегач,од не ' Рѓосувачки Челик 304 Црево Обрачот Цевка Менгеме

20pcs/многу Висок Квалитет на 40-63mm Американски црево Стегач,од не ' Рѓосувачки Челик 304 Црево Обрачот Цевка Менгеме

Достапно за нарачка
DEN 470.40
Достапност:

Високо Квалитетен не ' рѓосувачки челик 304 40(L)-63(L1)mm црево карики цевка стеги

За производот

is_customized:
Yes
Структура:
Вртливата Менгеме
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Цевка Менгеме
DIY Материјали:
Водовод
Број На Модел На:
40-63mm
MOQ:
20pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304

Избор на клиент