Бесплатен превозот 10pcs 15ml црна матирано стакло етерично масло шише со сјајна златен прстен dropper стаклено шише парфем
Новак - 8 %

Бесплатен превозот 10pcs 15ml црна матирано стакло етерично масло шише со сјајна златен прстен dropper стаклено шише парфем

Достапно за нарачка
DEN 960.00
DEN 883.00
Достапност:


15ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување сад
Дијаметар : 28.5 mm
шише Висина : 65mm Макс висина за етикета : 36 mm Капацитет : 15ml вратот : 18mm
тоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешка
Се користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.
Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.
Шишиња се достапни во килибар, сина, зелена проѕирна
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу. За експрес испорака.
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.
2.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодветен начин.
4.Боите можат да имаат ittle различни како разлика екранот,pls се разбере.

За производот

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
StarDu Пакување
Број На Модел На:
GDM3053
Големина:
15ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња

Избор на клиент