2017 Спортски Нога Коленото Ролери скејтбординг скијање мулти-функционални Коленото Padds Заврши Заштитник Коленото Padds Црна 1 пар
Новак - 24 %

2017 Спортски Нога Коленото Ролери скејтбординг скијање мулти-функционални Коленото Padds Заврши Заштитник Коленото Padds Црна

Достапно за нарачка
DEN 268.32
DEN 204.00
Достапност:

Големина : XS нога обемот 26-32cm (10-12in) S нога турнеја 28-36cm (11-14in) M нога обемот 34-44cm (13-17in) L нога обемот 36-46cm (14-18in) XL нога обемот 40-50cm (16-20in) Материјал : ЕВА топла сунѓерот

За производот

Големина:
L, M, S, XL, XS
Број На Модел На:
Коленото Padds
Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
Hewolf
Возраст:
Возрасни

Избор на клиент