Мажите 1000D Најлон Рамената Ранец Rucksack Торба Воена Крстоносните Пешачење Лаптоп Книга Торба mochila Ранци
Новак - 28 %

Мажите 1000D Најлон Рамената Ранец Rucksack Торба Воена Крстоносните Пешачење Лаптоп Книга Торба mochila Ранци

Достапно за нарачка
DEN 1372.32
DEN 988.00
Достапност:

Боја : Каки , Црна , Acu , КП маскирна , Дигитални Пустината , Дигитални Џунглата ; Материјали : Водоотпорен 1000 D Најлон(Висок Квалитет); Вкупната Големина : 25(W)*12cm(D)*37cm(H)(9.8*4.7*14.7") години; Прилагодливи Рамо, Рака : 80см(31.49") години; Тежина : 550g приближно; Количина : Еден; Имајте на ум : Прирачник за мерења на локации, може да се 1-3cm отстапување; Забелешка : Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди! Многу добар производ, не пропуштајте ја!! Повеќе Слики и Детали Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди! Многу добар производ, не пропуштајте ја!!

За производот

Тип На Објект:
Ранци
Ранци Тип:
Softback
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Надворешноста:
Солидна Торба
Дожд Маска:
No
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Никој
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Главен Материјал:
Најлон
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Број На Модел На:
Никој
Големина:
25(W)*12cm(D)*37cm(H)(9.8*4.7*14.7) прибл

Избор на клиент