5ML 10ML 15ML јасно стаклено Шише со Спреј Шише, Козметички Суштината Пакување Шише Со алуминиумско Капаче F20171664
Новак - 6 %

5ML 10ML 15ML јасно стаклено Шише со Спреј Шише, Козметички Суштината Пакување Шише Со алуминиумско Капаче F20171664

Достапно за нарачка
DEN 7168.80
DEN 6739.00
Достапност:


Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

За производот

Спецификации:
5ml, 10ml, 15ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Број На Модел На:
PP201619
Големина:
5/10/15ml

Избор на клиент