20PCS RUEF500 30V 5.0 НАТОПИ-2 X30 UF500 Polyswitch, Resettable Осигурач, PPTC

20PCS RUEF500 30V 5.0 НАТОПИ-2 X30 UF500 Polyswitch, Resettable Осигурач, PPTC

Достапно за нарачка
DEN 258.72
Достапност:


За производот

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Кршење Капацитет:
Висок
Употреба:
Низок Напон
Стандарди За Безбедност:
АДС
Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Избор на клиент