100g Природни Obsidian Црна Падна најголемиот Дел Камења Полиран Кристал Вулканско Стакло

100g Природни Obsidian Црна Падна најголемиот Дел Камења Полиран Кристал Вулканско Стакло

Достапно за нарачка
DEN 479.52
Достапност:

100g Природни Obsidian Црна Падна најголемиот Дел Камења Полиран Кристал Вулканско Стакло Материјал : Природни Obsidian Тежина : 100g За големина : 7-25мм

За производот

Тема:
Санта мраз
Регионален Функција:
Африка
Бренд Име:
BASILOSAURUS
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи

Избор на клиент