S610 24+22 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА ХОНДА SPIRIOR (2009-2013), 2 ПАРЧИЊА МНОГУ, ВИСОК КВАЛИТЕТ ПРЕД WIPER СЕЧИЛОТО
Новак - 21 %

S610 24+22 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА ХОНДА SPIRIOR (2009-2013), 2 ПАРЧИЊА МНОГУ, ВИСОК КВАЛИТЕТ ПРЕД WIPER СЕЧИЛОТО

Достапно за нарачка
DEN 1103.52
DEN 872.00
Достапност:

Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. За испорачување непречено и брзо.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со помалку данок или данок на увоз, ние може да го прогласам за тоа како пониска вредност како што треба. Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни. Одлуката на нас е финалето. Бесплатен превозот за да одберете земји. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, plese контактирајте со нас за детали.4 MM или 25ММ)
Инсталација
Ваквите контакти се инсталирани на истиот начин
Packge
Пакување со високо квалитетен воздух Балон колона торба Нашата Компанија
Купување Упатство ПРЕД ЦЕЛ :
1.Бесплатен превозот : a.Ние обезбедуваме 6 месеци гаранција. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. ПЛАЌАЊЕ : 1.Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната. Ве молиме проверете ги превозот и пакување листа за детали.Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активен повратни информации. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Вашиот плаќаат за цел ќе се третираат како вашата потврда на податоци.

За производот

Објектот Должина:
LHD, RHD
Специјални Функции:
избрише дожд и вода на задната страна на ветробранското стакло
Име На Модел:
S610
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Бренд Име:
JOYVIEW
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
гума, железо и пластични
Објектот Тежина:
0.6kg
Големина:
24+22(инчи)
Објектот Должина:
61 cm
Година:
2009-2013
Автомобил Направи:
за Хонда Spirior

Избор на клиент