1Set Мода Тотем Точни Врти Врвот Цинк Легура Играчки Подароци За Основање Топла
Новак - 25 %

1Set Мода Тотем Точни Врти Врвот Цинк Легура Играчки Подароци За Основање Топла

Достапно за нарачка
DEN 151.20
DEN 113.00
Достапност:


Опис : Материјал : Цинк Легура Боја : Сребро Исто diminisions како еден од филмот. Цинк легура сребро е не-porus материјал, па ти никогаш не ќе мора да се грижите за ' рѓа. Кутија се обезбедени, ќе може да се стави го врти горниот и генерал во тоа, носат тоа каде и да одите. Врти Врвот со Големина : 2.7 cm/1.06" во ширина; 3.7 cm/1.46" во височина (Прибл.) Кутија Големина : 6.5 см/2.56 во дијаметар; 4cm/1.57" во височина (Прибл.) Генерал Големина : 1.4 cm/0.55" во должина; 1.4 cm/0.55" во ширина; 1.4 cm/0.55" во дијаметар (Прибл.) Количина : 1 Set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Pc x Врти Врвот 1 Pc x Генерал 1 Pc x Кутија

За производот

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип На Објект:
Сет
Бренд Име:
OOTDTY
Дијаметар:
1.4 cm/0.55
Предупредување:
видете информации
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Точни Се Врти Врвот Цинк Легура Жиро
Карактеристики:
Мини

Избор на клиент