15Yards 45mm Diy рачно изработени Комбинација Полиестер Везени Срцето Чипка Лента Со Монистра White/Black/Розев Лак Чипка Намали
Новак - 5 %

15Yards 45mm Diy рачно изработени Комбинација Полиестер Везени Срцето Чипка Лента Со Монистра White/Black/Розев Лак Чипка Намали

Достапно за нарачка
DEN 904.80
DEN 860.00
Достапност:


Ширина : 45mm
Должина : 15 метри
Боја : бела,црна,розова
Пакет : 15yards/пакет

За производот

боја:
Црна
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Монистра
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Бренд Име:
isequins
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
sg4574
Ткаенина Тип:
Mesh
Техника:
Хеклани
Ширина:
4.5cm
Материјал:
100% Полиестер

Избор на клиент