компатибилен ЕЗ.J2101.001 за ACER XD1250P проектор светилка

компатибилен ЕЗ.J2101.001 за ACER XD1250P проектор светилка

Достапно за нарачка
DEN 960.00
Достапност:


ла пратеник модел : EC.J2101.001
моќност : СУМ 220-150 W E19 за Филипс
се работи за ACER : PD100 PD100 P PD100 D PD100 PD PD100 S PD120 PD120 D PD120 P PD120 PD XD1250 P XD1270 XD1270 D XD1170 XD1170 D
XD170 D
DNX0503 XD127 итн.
се очекува животот : прибл. 2000hrs
гаранција : 180 денови од добие светилка
цена за компатибилен светилка направени од страна на Starlight бренд како фотографии, работи добро.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

За производот

Број На Модел На:
ЕК.J1001.001

Избор на клиент