Dispalang Машки Секојдневен Лаптоп Ранец Маскирна Отпечатоци Момчето Патна Торба Големи Деца Schoolbags Rugzak Mochila
Новак - 25 %

Dispalang Машки Секојдневен Лаптоп Ранец Маскирна Отпечатоци Момчето Патна Торба Големи Деца Schoolbags Rugzak Mochila

Достапно за нарачка
DEN 1919.04
DEN 1440.00
Достапност:


Dispalang Машки Секојдневен Лаптоп Ранец Маскирна Отпечатоци Момчето Патна Торба Големи Деца Schoolbags Rugzak Mochila
Спецификите Instroduction
Стил : ранец за Лаптоп /Училиште ранец/Неврзан ранец Големина(CM) : 44x34x20 CM Големина(Инчен) : 17.3"x13.4"x7.9" Материјал : 900 D СТП Оксфорд+Памук Обвивка Материјал : Полиестер Патент : Двоен Патентите Ремени : Прилагодлив Ремени Внатрешни работи : Внатрешни работи Слот Џеб Капацитет : Лаптоп,Ipad,Книги,Паричници,Платно

За производот

Големина:
44x34x20CM
Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dispalang
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Шаблон Тип:
Маскирна
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Број На Модел На:
17 Се Чувствува Ранец
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Техника:
сублимација
Стил:
Ранец/Училиште торба/Лежерни торби
Џебови:
Мулти-џебови
боја:
Како се покаже слика
Пакување:
на polybag за секое парче
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Тип:
Чувствував
Прилики:
Надворешна/Патувањето/Повик
Капацитет:
Лаптоп ранец за 121314инчи
Is_customized:
Yes

Избор на клиент