ФАБРИКА Срце Љубов Dangle Шарм Хривнија за Жени Сината Кристална Топка Сидро одговара Змија Синџир Бренд Хривнија Накит DIY
Новак - 25 %

ФАБРИКА Срце Љубов Dangle Шарм Хривнија за Жени Сината Кристална Топка Сидро одговара Змија Синџир Бренд Хривнија Накит DIY

Достапно за нарачка
DEN 143.52
DEN 108.00
Достапност:

ФАБРИКА Срце Љубов Dangle Шарм Хривнија за Жени Со Сината Кристална Топка Сидро одговара Змија Синџир Бренд Хривнија DIY Накит за Подарок
Оригиналниот Дизајн, Селективно Материјал. Највисока Просечна Преглед Оценка на Било Додатоци Бренд. Повеќето Професионални, Различни Стилови, Секојдневно Најновите. Оригиналниот Дизајн : Најдобар Накит,Најдобрите Животот,Нека HOMOD Накит Боја Вашиот Живот.
Супериорен Квалитет : Ние ги користиме најдобрите еколошки материјали под напредни занаетите да се создаде таква убава уметнички дела, да се обезбеди целосен квалитет. Светски Познатиот рок на Гаранција : Во HOMOD, ние веруваме во нашите производи. That’s зошто ние се врати сите нив во рок од 30 дена, и да се обезбеди пријателски, лесна-за-се постигне поддршка. ВИП Политика : Да се ВИП-клиент, едноставно купување на нашите производи. Вие ќе добиете Нови Пристигнувања Претплата и повеќе изненадување. (Ве молиме не заборавајте да се соберат нашата продавница, како вашата Омилена Продавница *^^* )

За производот

Должина:
18cm, 19cm, 20cm, 21cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Бренд Име:
HOMOD
Функција:
Расположение Tracker
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Шарм Нараквици
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
боја:
како Слика
хривнија стил:
Љубовта На Срцето
Нараквици Тип:
шарм хривнија

Избор на клиент