Среќен Божиќ DIY Ѕид Налепници Отстранлив Бел Бел Топката Decals Ѕид Дома ShopWindow Оркестарот Снег Партија Декорација HG0234
Новак - 15 %

Среќен Божиќ DIY Ѕид Налепници Отстранлив Бел Бел Топката Decals Ѕид Дома ShopWindow Оркестарот Снег Партија Декорација HG0234

Достапно за нарачка
DEN 335.04
DEN 285.00
Достапност:


Среќен Божиќ DIY Ѕид Налепници Отстранлив Бел Бел Топката Decals Ѕид Дома Shop Window Оркестарот Снег Партија Декорација HG0234
Убава ѕид уметност ѕид decal во вашиот дом или канцеларија ,ќе им даде на вашиот соба освежување гледам, се создаде волшебно атмосфера, Тоа ќе ви даде неверојатна допир да вашиот interio
Опис
Големина : 50 X70cm
Материјал : VPC
Пакет се вклучени :
1 Pcs x Божиќ ѕид налепници
За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
уживајте во вашиот добро време!

За производот

Големина:
50X70CM
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Прозорец Налепници
Стил:
Цртан филм
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
HG0234
Големина:
diy ѕид налепница дома декор
Материјал:
ПВЦ
Тип:
среќен божиќ ѕид налепници
Type2:
ѕидот налепници отстранлив decals ѕид оркестарот decorati
type3:
diy ѕид налепница дома декор

Избор на клиент