beibehang Лига игра тема кафе бар КТВ позадина мурали голема игра град позадина de papel parede став quarto позадина
Новак - 43 %

beibehang Лига игра тема кафе бар КТВ позадина мурали голема игра град позадина de papel parede став quarto позадина

Достапно за нарачка
DEN 1296.00
DEN 739.00
Достапност:

Во РЕД Ширина x Висина = квадратни метри (метри) 1 метар квадратен = плоштадот 10,76 metros Совет : Ако вашиот нозете (инчи) ми даде информации ЌЕ ДАДЕ се пресмета износот правилен редослед На пример : треба да ѕид : Width = 2. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Благодарам u така многу. Гаранција и Гаранција : · ве Молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа, u може да се врати побара замена или враќање на пари,но на такси превозот треба да се плати од страна на купувачот . 2 S quare метри = 2 парчиња. Што да направам? Ајде да чекаат за купувачите 24hours. · Ве молиме не т се двоумеше да не контактирате ако у не се задоволни со вашата нарачка , ние ќе ги реши сите проблеми со u . · 100% од сите deliverd производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот . Ве молиме да ни каже. Може да се прилагоди на вашиот бараната големина на Друга големина. · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Опис На Производот
Опис на производот Внимание ќе процесот на нарачка во рок од 7 дена по расчисти исплата. Има големина на информации. 1 S quare метри = 1pcs. Купувачот различна количина цел. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина.8 m висина = 1. · Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Купувачот ќе добие соодветната големина Quantidade : 1 S Metros quare = 140 cm (w) x 70 см (h) (4'3 "x 2'3") pés Quantidade : 2 S Metros quare = 200 cm (w) x 100 cm (h) (6'5 "x 3'2") pés Quantidade : 3 S Metros quare = 208 см (w) x 146 cm (h) (6'8 "x 4'8") pés Quantidade : 4 S Metros quare = 200 cm (w) x 200 см (h) (6'5 "x 6'5") pés Quantidade : 5 S Metros quare = 250 см (w) x 200 см (h) (7'6 "x6'5") pés Quantidade : 6 S Metros quare = 300 см (w) x 200 см (h) (9'8 "x 6'5") pés Quantidade : 7 S Metros quare = 300 см (w) x 250 см (h) (9'8 "x 8'2") pés Quantidade : 8 S Metros quare = 400 см (w) x 200 см (h) (13'6 "x 6'5") pés Quantidade : 9 S Metros quare = 350 cm (w) x 260 cm (h) (11'4 "x 8'7") pés Quantidade : 10 S Metros quare = 360 см (w) x 280 cm (h) (11'8 "x 9'2") pés Quantidade : 12 S Metros quare = 400 см (w) x 300 см (h) (13'6 "x 9'8") pés Quantidade : 16 S Metros quare = 500 CM (w) x 320 см (h) (16'4 "x 10'5") pés други големина : Вашиот ѕид димензии (ширина и висина). 3 S quare метри = 3pcs .Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот .Купувачите мора да се прочита : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен.

За производот

Димензии:
1 M2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
234
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени

Избор на клиент